מפגשי-זמר בחדרה

מפגשי זמר בחדרה

מִפְגְּשֵׁי זֶמֶר עִבְרִי

מרכז סטודיו במה
רחוב הגיבורים 45, חדרה

בין השעות 20:00 – 22:00


המפגשים החלו ביום שלישי ה 25 במאי, 2010 באולם מופת
ונמשכו באוגוסט-אוקטובר במועדון נעמת
בנובמבר 2010 עברו המפגשים לימי שני והתקיימו במרכז סטודיו במה
מפגשי הזמר נפסקו בסוף חודש ינואר 2011. אם ברצונכם להשתתף במפגשי זמר, אתם מוזמנים להירשם באתר, ואנו נודיע לכם כשתחודש הפעילות

המופע:

שירה בציבור עם שקופיות של שירים עבריים מכל התקופות ומכל הזמנים. לפני תחילת השירה ובהפסקה, מושמעים שירים ישראלים ו/או ומוקרנים קטעי וידאו. בהפסקה מסופק כיבוד קל (מלוח/מתוק) ושתייה (קרה/חמה). את הערב מנחה אלי ארגון (גיטרה ושירה). נגנים וזמרים אורחים מוזמנים להשתלב. רשימת השירים מאורגנת על ידי אלי ארגון. מדי פעם הרשימה כוללת מקבץ של שירים על נושא מסוים, יוצר, או תקופה. נשמח לקבל הצעות לשירים, ונושאים. אתם מוזמן לעיין ב-אינדקס השירים כדי לראות מה שרנו עד כה.

המנחה:

אֶלי אַרְגוֹן- זמר ומנחה מפגש זמר, חבר צמד השני-שרים והמופע "גדלנו על זמר עברי". אלי הוא יוצא להקת גייסות השיריון. כתב לשעבר, ביומן החדשות ותכנית התרבות "מקום טוב באמצע" של גלי צה"ל. אלי חזר לארץ ב-2005 לאחר שהות ארוכה בעסקי היי-טק בבירת ארה"ב, שם הפעיל ערבי שירה רבים ומגוונים במסגרת הבית הישראלי, בחגיגות ואירועים בבית השגריר ובמרכזי הקהילה היהודית והישראלית. מאז שחזר, עובד אלי עם נחום (נחצ'ה) היימן והעמותה למורשת הזמר העברי והקליט יחד עם אדם הֶפטר, חברו לצמד השני-שרים, יותר מ-20 שירים לתקליטי העמותה.

האתר:

אתר האינטרנט למפגשי הזמר משתדרג כל הזמן ומשמש גם כפורום לבאי המפגשים. אתם מוזמנים להעיר, להציע ולבחור שירים למפגשים הבאים.

מפגשי הזמר נפסקים


אלי ארגון 050-218-5877
MifgashZemer@gmail.com
©Copyrights 2009 EliArgon.com All rights reserved