מפגשי-זמר בחדרה

מפגשי זמר בחדרה

נגנים אורחים

יאיר בן-ציוני

יאיר הוא חלילן מופלא שכבר היה איתנו מספר פעמים. הוא מגיע מוכן לחלוטין, מקרופון (עם כבל ועמוד) וערכת חלילים. הוא מעדיף לשבת בשורה הראשונה ולא על הבמה ומצטרף לתזמורת באופן מושלם, עם אילתורים ועיטורים מרהיבים. ממש תענוג לאזניים. במפגש השישי התרצה והצטרף לבמה כדי שהצופים יהנו גם באופן ויזואלי מנגינתו. מותר לגלות שהחלילן הוא ד"ר יאיר בן ציוני, רופא וטרינר ישראלי, בעל מרפאה לחיות בית ותושב קרית טבעון.

קובי גרשוני

קובי גרשוני - מוסיקאי ונגן מנדולינה שמתגורר בזכרון יעקב. היינו איתו בקשר התכתבותי והוא הצטרף למאשה האקורדיוניסטית ובא לנגן איתנו במפגש הזמר החמישי. קובי ניגן תקופה ארוכה בצוות הנגנים של ערבי השירה בציבור בקיבוץ גבעת חיים - "שרים בחפר" בהנהלת יוסי כפרי.

שגיא מילמן

שגיא מילמן הגיע לא מזמן לחדרה בעקבות אשתו והוא לומד את העיר ושמח להיות מעורב במשימה להעיר את העיר בזמר ושיר. שגיא הוא בוגר בית ספר רימון המפורסם והוא מנגן על קלידים ועל גיטרה. הוא בא עם רקע של עבודה עם בני נוער בפתח תקווה שם היה אחראי על העיבוד המוסיקלי והעבודה עם בני הנוער בפרוייקט מיוחד שאיפשר לצעירים לנצל את שעות הפנאי שלהם למטרות יצירה מוסיקלית.

שבתאי פיקר

שבתאי פיקר - מוסיקאי ונגן אקורדיון שבא לאחד המפגשים הראשונים כדי לראות אבל תוך רגעים הצטרף לצוות על הבמה והשתלב, הוביל במספר שירים וגם סיפר כמה מהסיפורים מאחורי השירים. למפגש הבא כבר הגיע כחלק מהתזמורת מתחילת הערב.
לשבתאי, תושב נתניה, יש מועדון זמר עברי בעירו ואנו שמחים לפרגן.
 • הקלק כאן למידע על ערבי הזמר בנתניה

  דלית רביד

  דלית רביד הייתה פעילה במשך שנים רבות במועדון הזמר של ירוחם,בהכנת שירונים לערבי הזמר החודשיים, ובנגינה עם קבוצת נגנים. שיתפה פעולה בין היתר עם חוקר הזמר העברי, נחומי הר-ציון. אצלנו הייתה נוכחת ומפרגנת מהמפגש הראשון, ובמפגש השלישי הרהיבה עוז ועלתה לבמה לנגן מספר קטעים. כיום היא המחליפה הקבועה של אביב (הלומד בתקופה זו לבחינות סוף השנה) ואנו נהנים מנגינתה ומכישרונותיה המרובים. תודה דלית.

  מאשה שרון

  מאשה שרון - מוסיקאית ונגנית אקורדיון. חייתה שנים בארה"ב וניגנה בתזמורתו של הרב קרליבך. בארץ, מאשה מופיע בכל אירועי הזמר החשובים, מפסטיבל חלב ודבש שבעמק, למפגשים של יוצאי הפלמ"ח. פגשתי אותה בעירון בערבי הזמר בביתם של חגי ויעל פרידמן, וביקשתי ממנה לבוא למפגש החמישי שלנו. היה תענוג לנגן יחד איתה ולראות איך היא משתלבת לא רק בנגינה אלא גם בשירה ובהלהבת הקהל. היא גם הביאה איתה את נגן המדולינה קובי גרשוני שנהנה לנגן איתה ומחפש כל הזדמנות לעשות זאת. גם אנחנו נהנינו מהשילוב ונקווה שיהיו לנו הזדמנויות לארח אותם פעמים נוספות.


 • מפגשי הזמר נפסקים


  אלי ארגון 050-218-5877
  MifgashZemer@gmail.com
  ©Copyrights 2009 EliArgon.com All rights reserved