אדם הפטר: מוסיקאי ואמן
אדם הפטר: מוסיקאי ואמן

אלן ואדם בשנסונים של פעם

אלן (הלנה) לוי גדלה מוקפת בשירים של שרל אזנבור, ז'ק ברל, אדית פיאף, ז'ורז' ברסנס, ואומנים מועדפים נוספים. היא אהבה לשיר בילדותה ביחד עם המוסיקה ששמעה בבית.

הלנה הצליחה להגשים בישראל את שאיפתה לשיר כשהיא הכירה את מספר הסיפורים הישראלי, דורין גירו. דורין מספר סיפורי אהבה צרפתיים שמבוססים על חייהם של אדית פיאף, מייק ברנט, קוקו שאנל, ומאדאם פומפדור. הלנה הצטרפה להופעות של דורין, וליוותה את הסיפורים עם שנסונים צרפתיים קלאסיים. מופע זה הפך להצלחה מיידית הן בקרב הציבור הצרפתי והן בקרב הציבור הישראלי.

אלן (הלנה) ואדם מופיעים יחד במופע "שנסונים של פעם" שכולל שירים משנות ה- 50, 60, ו-70, בשפות צרפתית, איטלקית, אנגלית ועברית.

על אלן

אלן גדלה והתחנכה בצרפת, היא התחילה ללמוד ריקוד קלאסי מגיל 3 במשך כ – 10 שנים. המשיכה לעולם ריקודי הג'אז, וריקוד אפריקני, שהביאו אותה לעולם קסום של ריקודי הבטן. אלן למדה ורקדה במשך כ- 10 שנים באיטליה, אצל המורה הידוע סעד איסמעיל. היא הצליחה למזג את ריקוד הבטן המזרחי עם סוגי המוסיקה הקלאסית המערבית, כמו ברהמס ומוצארט.

אלן השתתפה ושיתפה פעולה עם אומנים בינלאומיים ידועים ביניהם שייב חאלד, עומר פארוק טיקבילק, אנריקו מסיאס, והישראלים : זהבה בן וסמיר שוקרי. כמו כן היא השתתפה במספר הופעות ותוכניות טלוויזיה באיטליה.

בשנת 1995, אלן הוזמנה מאיטליה על ידי ממשלת ירדן, למופע במסגרת הפסטיבל הירדני-ישראלי, בעקבות הסכם השלום בין שתי המדינות הופעה זו העבירה אלן את פעילותה האומנותית אל תחומי ישראל.

אלן משתתפת בהכרזה לפתיחת הבית הראשון לאומנים דוברי צרפתית בישראל, בשיתוף להקת שחרזאד


אדם הֶפטר 03-9308679 / 052-5381395
adam-h@013.net
©Copyrights 2009 EliArgon.com All rights reserved